Akademia Piano e Forte - Rejestracja On-line

Szanowni Państwo,
wzorem lat poprzednich zapraszamy wszystkich Państwa zainteresowanych tematyką Akademii na cykl wykładów i warsztatów w ramach Akademii Piano e Forte.
Udział w Akademii Piano e Forte jest bezpłatny.

Akademia Piano e Forte odbędzie się w trybie stacjonarnym oraz online na platformie crowdcast.io/sfogato.Termin rejestracji upływa dnia 24 lutego 2023 r., godz. 23.59
W celu zarejestrowania się jako uczestnik Akademii Piano e Forte należy wypełnić poniższy formularz.

Formularz

Prosimy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką: *.

Tytuł naukowy: *
Imię: *
Nazwisko: *
Adres e-mail: *
Numer telefonu:
Jeśli chcą Państwo otrzymać Zaświadczenie o udziale w Akademii Piano e Forte 2023 prosimy wypełnić wszystkie poniższe pola (nie tylko te oznaczone gwiazdką *).

Pełna nazwa Instytucji:
(np.: Zespół Szkół Muzycznych w Wieliczce)

Ulica:
Kod pocztowy:
Miasto: *
Kraj: *
Uwagi / pytania do Organizatorów / Prelegentów:
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do organizacji warsztatów (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
* Wyrażam zgodę na nieodpłatne rozpowszechnianie wizerunku na podstawie art. 81 ust. 1 prawa autorskiego (Dz.U. 2018 poz. 1191, z późn. zm.) zarejestrowanego podczas VI Festiwalu i Konkursu Pianistycznego „Piano e Forte” 2023, którego organizatorem jest Towarzystwo Muzyczno-Artystyczne Sfogato w Krakowie wraz ze współorganizatorami: Zespołem Szkół Muzycznych w Wieliczce, Instytutem Kultury Willa Decjusza w Krakowie na następujących polach eksploatacji: - strony internetowe Organizatorów VI Festiwalu i Konkursu Pianistycznego "Piano e Forte" 2023, - strony internetowe instytucji i mediów, z którymi Organizatorzy współpracują w związku z wydarzeniem, - publikacje związane z wydarzeniem, - media (prasa, radio, telewizja) oraz ich strony internetowe, - gabloty, gazetki oraz kroniki Organizatorów wydarzenia w celu udokumentowania przebiegu festiwalu i konkursu oraz promocji uczestników festiwalu i konkursu przez organizatorów festiwalu i konkursu, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 oraz art. 81 ust. 1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z 4 lutego 1994 r. (Dz.U. 2018 poz. 1191, z późn. zm.).

Po zakończeniu prosimy kliknąć przycisk "Wyślij".
Po kilku sekundach pojawi się na ekranie potwierdzenie wysłania zgłoszenia.


Prosimy sprawdzić dane w formularzu przed wysłaniem, gdyż potem nie będzie można już dokonać żadnych zmian.